Preskočiť na obsah
MUCHA Wood

Priemyselná výroba

MUCHA Wood s. r. o.

Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska

Sídlo
Žakarovce
Od roku
2020
IČO
53 054 610

MUCHA Wood

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Žakarovce 189, 055 71
Na trhu od
5. mája 2020
IČO
53 054 610
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 16.23)
Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska

Firma v číslach

6
rokov na trhu
2020
rok vzniku
14
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte MUCHA Wood

MUCHA Wood s. r. o. sídli na adrese Žakarovce 189, 055 71. Zapísaná je od 5. mája 2020 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska“ (16.23). Predmet činnosti tvorí 14 položiek, napríklad stolárstvo, maloobchod a veľkoobchod a sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby.

Základné údaje

Obchodné meno
MUCHA Wood s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
53 054 610
DIČ
2121242618
Dátum vzniku
5. mája 2020
Sídlo
Žakarovce 189, 055 71
Obchodný register
Mestský súd Košice, oddiel Sro, vložka č. 48822/V
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 16.23)
Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 5. júla 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa MUCHA Wood zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 14 položiek.

  • Stolárstvo

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby

  • Vedenie účtovníctva

  • Administratívne služby

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

Zobraziť všetkých 14 položiek predmetu činnosti
  • Stolárstvo
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Vedenie účtovníctva
  • Administratívne služby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Pracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli MUCHA Wood s. r. o.?

Sídlo je na adrese Žakarovce 189, 055 71.

Čím sa MUCHA Wood s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska“ (16.23). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: stolárstvo; maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; vedenie účtovníctva.

Aké je IČO – MUCHA Wood s. r. o.?

IČO je 53 054 610, DIČ 2121242618.

Kedy vznikla MUCHA Wood s. r. o.?

Vznik: 5. mája 2020. Na trhu pôsobí 6 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Žakarovce 189, 055 71

Registrový súd: Mestský súd Košice

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre MUCHA Wood s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese mucha-wood.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.